30 lipca 2018

Skracanie linków

Skracanie linków jak sama nazwa wskazuje służy przede wszystkim do zamaskowania dużej liczby znaków w linku. Istnieją dwa rodzaje skracania linków – pierwszy to zwykły, w którym tylko skracasz link, aby ładniej się prezentował (przykładowo serwis bit.ly). natomiast drugi rodzaj, to taki, dzięki skróconemu linkowi, w przeciwieństwie od standardowych skracaczy, przed stroną docelową pojawi się krótka strona reklamowa. Po kliknięciu na taki skrócony link udostępniony w internecie, należy odczekać kilka sekund i pominąć reklamę. Wówczas uzyskiwane jest przekierowanie do właściwego linku. W ten sposób skrócić można dowolny adres internetowy.

Skracanie linków, a zarabianie

Serwisy które to umożliwiają, płacą za skracanie linków za ich pośrednictwem. Dochód uzyskiwany jest z wyświetlających się podczas przechodzenia do właściwego adresu reklam, analizy ruchu oraz kont premium. Wystarczy jedynie wkleić na stronie serwisu własny link do skrócenia i zatwierdzić. Wówczas uzyskiwany jest nowy adres linku. Im więcej razy zostanie udostępniony i kliknięty, tym większe będą zarobki.

Skracanie linków – jaki serwis wybrać?

Istnieje bardzo wiele tzw. skracaczy, czyli serwisów oferujących możliwość skracania linków. Stawka za 1,000 kliknięć zależy przede wszystkim od kraju, z którego uzyskiwany jest ruch. Dlatego zamiast udostępniać w sieci bezpośredni linki, można zamaskować je przy pomocy skraczacza i w ten sposób zarobić. Rozmieszczenie jak największej liczby linków pozwala na szybsze uzbieranie wymaganej do wypłaty ilości wejść.

Skrócone linki mogą być udostępniane praktycznie wszędzie, m.in. na forach, serwisach społecznościowych typu facebook, twitter (niektóre niestety mogą być blokowane przez systemy antyspamowe, ze względu na sporą ilość), blogach czy też w e-mailach i innych wiadomościach prywatnych. Treść, do której odsyłają linki musi być atrakcyjna dla odbiorcy. Mogą one prowadzić do różnych stron, zdjęć, blogów, fanpage itd.

Shorte.st

W sercu Europy zespół młodych entuzjastów internetu zebrał się, by stworzyć produkt, który da Ci lepszy sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Stworzyli skracacz linków połączony z siecią reklamową, więc teraz otrzymasz zapłatę, gdy skrócisz link i sprawisz, że ktoś go kliknie. Prosty sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Szczegółowe informacje o skracaczu linków, znajdziesz tutaj.


AdFly

Zarabiaj pieniądze od każdego odwiedzającego Twoje skrócone linki!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Szczegółowe informacje o skracaczu linków, znajdziesz tutaj.

Podziel się z innymi!

Dodaj swoją ocenę!
[Łącznie: 1 Średnia ocen: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *