30 lipca 2018

Gry online

Kto nie lubi grać w gry. No ale mało osób wie, że grając można jeszcze na tym zarobić 🙂 Idealna sprawa dla zapalonych graczy, a także tych osób, które od czasu do czasu lubią w coś zagrać. Tak więc, jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, to świetnie się składa!

Zarabianie na graniu w gry online

Istnieje kilka platform, które umożliwiają zarabiania poprzez granie w gry. W zamian za zebrane punkty w tych serwisach, możesz wymienić je na pieniądze, gadżety lub chociażby po prostu zniżki do różnych gier. Poniżej znajdziesz listę polecanych przez nas stron.

Bananki.pl

Grasz i testujesz najlepsze, darmowe gry, rejestrując się za pośrednictwem tego linku. W grach dostajesz różne zadania do wykonania. Za wykonanie każdego zadania oraz recenzje gier zbierasz wirtualną walutę – bananki. Zebrane bananki wydajesz na doładowania do gier, skiny CS:GO, sprzęt dla graczy i inne wartościowe nagrody.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Dodatkowe informacje o serwisie Bananki.pl


DoGry.pl

W tym serwisie otrzymujesz punkty za granie i robienie zadań oraz w serwisach Partnerów. Jeśli masz wystarczającą liczbę punktów, możesz je wymienić na skiny, pełne wersje gier oraz inne dodatki w ich sklepie.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Dodatkowe informacje o serwisie DoGry.pl


g2a

Platforma umożliwia kupno różnych gier, ale również dzięki niej zarabiamy na zakupach osoby, która kupi jakąkolwiek grę na stronie g2a.com z naszego reflinka. Najlepsze jest to, że jeśli polecony zrobi już raz zakupy z Twojego linku jest on przypisywany do Twojego konta na stałe! W dodatku zebrane punkty możesz wymienić na kody rabatowe albo po prostu pieniądze.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Dodatkowe informacje o serwisie g2a

A może znasz inne serwisy, dzięki którym można zarabiać poprzez granie w gry?

Podziel się z innymi!

Dodaj swoją ocenę!
[Łącznie: 1 Średnia ocen: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *