21 listopada 2018

BitBay

Giełda BitBay powstała w 2014 roku w Katowicach. Ich celem było stworzenie platformy, której jeszcze wówczas nie było na polskim rynku – profesjonalną i jednocześnie intuicyjną giełdę umożliwiającą kupno i sprzedaż kryptowalut Bitcoin oraz Litecoin.

Projekt giełdy jest jedynym na rynku polskim, który spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi i zapewnia swoim klientom pełne bezpieczeństwo danych oraz przeprowadzanych transakcji.

W pierwszych założeniach powstania giełdy cyfrowych walut, miała być wymiana kryptowalut Bitcoin oraz Litecoin na PLN oraz USD. 

Razem z rozwojem działalności, giełda wzbogaciła się o możliwość wymiany kryptowalut na EUR. Od początku powstania, firmą kieruje obecny CEO BitBay – Sylwester Suszek, osoba z dużym doświadczeniem ze świata finansów. 

Rozwój 

Druga wersja systemu miała już odsłonę w 2015 roku. Zostały udoskonalone wszelkie procedury oraz wprowadzone ułatwienia dla użytkowników oraz pierwsze profesjonalne narzędzie dla traderów. W zespole pracowało już łącznie 31 osób. 

Nowe możliwości 

Na początku 2016 roku rozpoczęto prace nad wersją 3.0 platformy. Skład zespołu został rozszerzony w tym czasie do 70 osób. Pojawiły się wtedy nowe produkty w ofercie: Kantor Bitcoin oraz Płatności Bitcoin.


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Opinie o Bitbay

BitBay to produkt stosunkowo nowy, nie mniej od początku swojej działalności giełda stale wprowadza nowe udogodnienia, które w dużej mierze są odpowiedzią na oczekiwania użytkowników.

Na różnych stronach internetowych, można znaleźć wiele opinii, które wskazują że twórcy nie tylko cieszą się niesłabnącym sukcesem, ale analizują sugestie swoich użytkowników. Świadczą o tym zmiany, jakie są wprowadzane do serwisu.

Jak zacząć handel krytpowalutami na BitBay?

To proste! Musisz wykonać tylko kilka kroków.

Aby móc zacząć inwestycje w kryptowaluty, musisz posiadać własny wirtualny adres portfela BTC. Na początku zarejestruj się na BitBay. 

Rejestracja na giełdzie nie należy do skomplikowanych. Intuicyjny panel pozwala na sprawne założenie konta nawet osobom początkującym. Na głównej stronie bitbay.net należy przystąpić do założenia indywidualnego konta. Konieczne jest odnalezienie ikonki „załóż konto„. Podczas rejestracji należy podać konkretne dane tj. adres e-mail.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Podziel się z innymi!

Dodaj swoją ocenę!
[Łącznie: 0 Średnia ocen: 0]